Toppingy a DOuMIX?

Toppingy a DOuMIX?

Jednoduchý způsob jak zvýraznit barvu i chuť zmrzliny a dát možnost vašim zákazníkům si vybrat z celé řady toppingů.

Žízeň po kreativitě?
DOuMIX?® je nová značka od MEC3 vytvořená pro stimulaci kreativity protagonistů světa mixologie. Spousta produktů bylo navrženo k vytvoření mimořádných nápojů od rána do pozdní noci.
Takovou značku tu ještě nikdo neviděl!
 
5 řad, které odpovídají vašim potřebám při 360° a 24 hodin denně.

CREAM
Řada lahodných krémů, ideální pro vytváření gurmánského espressa, bezkonkurenční mléčné koktejly, aromatizovaná studená káva, dezerty a také ideální na zdobení!

SQUEEZE
Je to řada věnovaná světu mixologie, složená z mnoha premixů ideální pro koktejly, mocktaily a aromatizované nápoje.

FRUIT ELIXIR
Tyto voňavé a lahodné produkty jsou tajemstvím bohatých a intenzivních nápojů, které nemají co závidět čerstvému ovoci.

BASE
Base4Shake, dark Chocolate Flavour Base a White Chocolate Flavour Base: 3 báze pro vytvoření stabilních a
krémových mléčných koktejlů, které jsou opravdová umělecká díla!

SYRUP
Upgrade sirupů, který díky unikátnímu složení s vysokou koncentrací, přináší jakýkoli nápoj na bázi mléka, kávy na nemyslitelnou úroveň.


 

Katalog výrobků

Přehled všech produktů z této kategorie naleznete v následující tabulce

Kód Název Popis
24013 TOPPING AMARENA 6 x 1 kg Speciální poleva na zmrzlinu, dezerty, šlehačku, jogurty a milkshake s příchutí višně; Vegan OK.
24047 TOPPING DOLCE LATTE 6 x 1 kg Speciální poleva na zmrzlinu, dezerty, šlehačku, jogurty a milkshake s příchutí mléčného karamelu.
24079 TOPPING SALSA PISTACCHIO 6 x 0,9 kg Speciální poleva na zmrzlinu, dezerty, šlehačku, jogurty a milkshake s příchutí pistácie; Vegan OK.
24080 TOPPING CIOCCOLATO 6 x 1 kg Speciální poleva na zmrzlinu, dezerty, šlehačku, jogurty a milkshake s příchutí čokolády; Vegan OK.
24081 TOPPING FRAGOLA 6 x 1 kg Speciální poleva na zmrzlinu, dezerty, šlehačku, jogurty a milkshake s příchutí jahody; Vegan OK.
24082 TOPPING LAMPONE 6 x 1 kg Speciální poleva na zmrzlinu, dezerty, šlehačku, jogurty a milkshake s příchutí maliny; Vegan OK.
24085 TOPPING KIWI 6 x 1 kg Speciální poleva na zmrzlinu, dezerty, šlehačku, jogurty a milkshake s příchutí kiwi ; Vegan OK.
24086 TOPPING CAFFE 6 x 1 kg Speciální poleva na zmrzlinu, dezerty, šlehačku, jogurty a milkshake s příchutí kávy; Vegan OK.
24087 TOPPING CARAMEL 6 x 1 kg Speciální poleva na zmrzlinu, dezerty, šlehačku, jogurty a milkshake s příchutí karamelu; Vegan OK.
24089 TOPPING MIRTILLO 6 x 1 kg Speciální poleva na zmrzlinu, dezerty, šlehačku, jogurty a milkshake s příchutí borůvky; Vegan OK.
24090 TOPPING MANGO 6 x 1 kg Speciální poleva na zmrzlinu, dezerty, šlehačku, jogurty a milkshake s příchutí manga; Vegan OK.
24091 TOPPING NOCCIOLA 6 x 0,9 kg Speciální poleva na zmrzlinu, dezerty, šlehačku, jogurty a milkshake s příchutí lískového oříšku.
24092B TOPPING TIRAMISU 6 x 0,9 kg Speciální poleva na zmrzlinu, dezerty, šlehačku, jogurty a milkshake s příchutí tiramisu.
24095 TOPPING FRUTTI DI BOSCO 6 x 1 kg Speciální poleva na zmrzlinu, dezerty, šlehačku, jogurty a milkshake s příchutí lesních plodů; Vegan OK.
24096 TOPPING VANIGLIA 6 x 1 kg Speciální poleva na zmrzlinu, dezerty, šlehačku, jogurty a milkshake s příchutí vanilky.
24101 TOPPING ANANAS 6 x 1 kg Speciální poleva na zmrzlinu, dezerty, šlehačku, jogurty a milkshake s příchutí ananasu; Vegan OK.
24105 TOPPING BANANA 6 x 1 kg Speciální poleva na zmrzlinu, dezerty, šlehačku, jogurty a milkshake s příchutí banánu; Vegan OK.
24109 TOPPING MENTA 6 x 1 kg Speciální poleva na zmrzlinu, dezerty, šlehačku, jogurty a milkshake s příchutí máty. Vegan OK
24110 TOPPING MELONE 6 x 1 kg Speciální poleva na zmrzlinu, dezerty, šlehačku, jogurty a milkshake s příchutí žlutého melounu.
24111 TOPPING MOU 6 x 1 kg Speciální poleva na zmrzlinu, dezerty, šlehačku, jogurty a milkshake s příchutí mléčného karamelu.
24114A TOPPING NOCCIOLOSA 6 x 0,9 kg Speciální poleva na zmrzlinu, dezerty, šlehačku, jogurty a milkshake s příchutí lískového oříšku a kakaa.
24140 TOPPING SCIROPPO D´ACERO 6 x 1 kg Speciální poleva na zmrzlinu, dezerty, šlehačku, jogurty a milkshake s příchutí javorového sirupu; Vegan OK.
24381 TOPPING FRAGOLA 8 kg Speciální poleva na zmrzlinu, dezerty, šlehačku, jogurty a milkshake s příchutí jahody; Vegan OK.
24387 TOPPING CARAMEL 8 kg Speciální poleva na zmrzlinu, dezerty, šlehačku, jogurty a milkshake s příchutí karamelu; Vegan OK.

Podporujeme dobrou věc