Video

První proteinové gelato MEC3

MEC3 ve spolupráci s Enervit vykouzlila první proteinové gelato na světě. Spojily se dvě světoznámé značky Enervit a jejich proteinové tyčinky, které pomáhají sportovcům z celého světa včetně Česka dosahovat těch nejlepších sportovních výsledků a MEC3, jako prémiová značka surovin pro výrobu italské zmrzliny (gelata). Vznikla úžasná zmrzlina, která obsahuje mnohem větší množství proteinu než klasická zmrzlina, zároveň má o 50% méně cukru a o 30% méně kalorií. Zvýšil se i podíl vlákniny.

Tlapková patrola MEC 3

Tlapková patrola opět zasahuje! Zažijte nové dobrodružství ve formě nejen skvělého gelata, ale i dortů nebo točené zmrzliny. KIT PAW PATROL NEW ADVENTURES, Vám poskytne tisíce možností, jak udělat radost hlavně těm nejmenším zákazníkům.

Cookies cereálie a jahoda MEC3

Trendy a křupavá chuť, která ohromí na první ochutnání. Více než jen gelato, podpora vitality a lahodnosti. Celozrnná pasta s příchutí sušenek s příjemnými tóny karamelu, otrub a pšeničného sladu. Lahodný krém s intenzivní jahodovou příchutí, který poprvé spojuje nejslavnější sušenkové gelato s lahodnými kousky jahod a křupavými cereáliemi.

Quella jogurt a Quella Tiramisu

Quella® Yogo je první roztíratelný krém s příchutí jogurtu: tak jemný a svěží, aby byly všechny vaše výtvory božské! Quella® Tiramisu je první roztíratelný krém s příchutí Tiramisù, ideální pro navržení nejslavnějšího dezertu na světě v dosud nevídané verzi. Úchvatná dokonalost, kterou vaši zákazníci ještě nikdy neochutnali.

Sweet Caviar MEC3

Sweet Caviar je první řada variegat s drobnými gelovými perličkami, které nemrznou při mínusové teplotě, jsou obalené do sametového krému s výraznou chutí a atraktivní barvou. Exkluzivita pro MEC3, která přepracovává chuťový zážitek ve zmrzlinářství. 

GOOODY MEC3

Od génia MEC3, první kompletní řada základů, smetanových příchutí a variegát bez přidaných cukrů*, které reagují na nejnovější trendy se zaměřením na chuť. Pro moderní vitrínu, která uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka. *Může obsahovat přirozeně vyskytující se cukry
 

Abracadamia MEC3

Více než jen Gelato, je to magie – makadamové ořechy s karamelem. Když se křupavé makadamové ořechy zahalí do intenzivního karamelu Abracadamia, zrodí se nová chuť s exotickým aroma a ovocnými tóny explodujícími chutí.

Vylepšete chuť své kavárny či baru s DOuMIX?

DOuMIX? je určen přímo vám a vyzývá vás, abyste zapůsobili na své zákazníky a zrychlili svůj talent pro vytváření výjimečných nápojů od rána do večera.

Novinky pro rok 2023

Novinky pro rok 2023 povzbudí nejen chuťové pohárky, ale veškeré smysly. V letošním roce nabízí MEC 3 zmrzlinářskému světu nejen jednotlivé výrobky k prezentaci, ale vytvořila kompletní nabídku, která nejenže sleduje trendy, ale také dokáže zvýšit prodejnost.

I Feed Good

I Feed Good je nová řada MEC3, která proměňuje na živiny bohaté ingredience v čistý požitek z jídla po lžičkách.
Objevte Golden Vitality a Green Balance, které kombinují kefírovou pastu s medem a cereálními varietami a s inovativními dýňovými semínky a borůvkovými varietami, dvěma příchutěmi s úžasnou křupavostí.

Displaying results 1-10 (of 17)
  < 1 - 2  > 

Podporujeme dobrou věc