Zlepšující přípravky

Zlepšující přípravky

Zlepšující přípravky vám pomohou nastavit si recepturu tak, aby byla přesně podle vašich představ a překonala očekávání zákazníků. Můžete si pohrát s parametry, jako je krémovitost, nášleh, stabilita, textura nebo obsah vlákniny.

Katalog výrobků

Přehled všech produktů z této kategorie naleznete v následující tabulce

Kód Název Popis
00079047 SOFTELLA 2 x 5 kg Báze ve formě prášku na přípravu zmrzlinového základu. Dodává objem zmrzliny. Použití jak do ovocného tak mléčného základu.
000AD254A PROTEINMIX 4 x 2 kg Mléčná báze ve formě prášku na přípravu zmrzlinového základu. Výrobek obsahuje vysoký obsah vybraných mléčných bílkovin, které mohou zvýšit objem zmrzliny. To dává zmrzlině větší stabilitu, krémovitost a příjemný pocit v ústech.
000AE204 FIBRAMIX 4 x 2 kg Zlepšující přípravek proti odkapávání zmrzliny. Pro mléčné i ovocné zmrzliny.
000EG250 GLUCOMIX 6 x 2,5 kg Zlepšující přípravek pro přípravu želatiny. GLUCOMIX dodává želatině dokonalou konzistenci a zvyšuje objem hotového výrobku bez přidání cukru.
000EH250 MORBIDO 6 x 2,5 kg Zlepšující přípravek z nemrznoucích cukrů, které zvyšují krémovitost zmrzliny, zabraňují ztvrdnutí a snižují sladkost.
00235204 MATY 4 x 2 kg Zlepšující přípravek pro zvýšení krémovitosti směsi. Použití na přípravu zmrzlinového základu, ale i v cukrařině.

Podporujeme dobrou věc