MALÁ BALENÍ PRÉMIOVÝCH KAKAOVÝCH PRÁŠKŮ

Kakaový prášek hraje zásadní roli pro celkovou chuť výsledného výrobku. Vyzkoušejte naše nová 1 kg balení.

CARBON BLACK
S oříškovou příchutí a slanými tóny je tento hořký, intenzivní, alkalizovaný kakaový prášek určený pro milovníky dekadentně tmavé čokolády. Nejlepší je k použití v sušenkách, svačinkách a polevách.
Carbon-Black

CRIMSON RED
Energický a univerzální alkalizovaný kakaový prášek s vysokým obsahem tuku pro výrazně barevné kreace. Tento kakaový prášek má čokoládovou a karamelovou příchuť a krémovou a máslovou texturu, proto je ideální do dortů a pečiva, polev, zmrzliny, zákusků, bonbonů a nápojů.
Crimson-Red

RICH TERRACOTTA
Tmavý a sytý alkalizovaný kakaový prášek s vysokým obsahem tuku pro nezapomenutelně požitkářské čokoládové dobroty. S tóny čokolády, ořechů, karamelu a smetany je tento kakaový prášek ideální pro sušenky, dorty a pečivo, zmrzliny, dezerty, bonbóny a nápoje.
Rich-Terracotta

TERRA ROSSA
S tóny čokolády, ořechů, karamelu a smetany tento hladký, alkalizovaný kokosový prášek s vysokým obsahem tuku vytváří kakaovou klasiku se sametovou texturou. Nejlepší pro použití v sušenkách, dortech a pečivu, zmrzlinách, bonbónech, dezertech a nápojích.
Terra-Rossa

TRUE DARK
Tento bohatý a silný kakaový prášek je vzácnou kombinací tmavé barvy v přírodním (nealkalizovaném) kakaovém prášku. S tóny ořechů a ovoce je tento kakaový prášek perfektní v sušenkách, dortech a pečivu, bonbónech a zmrzlině.
True-Dark

TRUE GOLD
S tóny kakaa, květin a citrusu tento lehký a ovocný přírodní (nealkalizovaný) kakaový prášek s vysokým obsahem tuku vytváří uspokojující čokoládovou příchuť. Nejlepší pro použití v sušenkách, dezertech, polevách, bonbónech, dortech a pečivu.
True-Gold
 

Podporujeme dobrou věc